Spolupráce

Spolupracuji s:V současnosti patří k deseti největším nakladatelům v České republice v počtu vydaných titulů s ročním obratem přesahujícím 120 mil. Kč. Od svého vzniku vydalo více než 2000 různých publikací, jejichž prodej přesáhl 20 mil. kusů výtisků. V roce 2011 Nakladatelství Fragment vydalo 179 knižních novinek. Nakladatelství Fragment se daří s úspěchem pronikat i na zahraniční trhy.

 
KNIHCENTRUM.CZ je internetové knihkupectví, které nabízí sci-fi, detektivky, thrillery, fantasy, učebnice, kuchařky, pohádky, průvodce, knihy pro děti a mládež, levné knihy a jiný sortiment. V nabídce je přes 50. 000 titulů. Kamenné prodejny sítě KNHCENTRUM.cz najdete v těchto městech České republiky: Blansko, Brno, Český Těšín, Hlučín, Louny, Nový Jičín, Opava a Ostrava.Egmont ČR je v současné době jedním z největších vydavatelů dětských knih a časopisů na území naší republiky. Právě zásluhou Egmontu byly dětem představeny postavičky, které znal celý svět a které si děti rychle zamilovaly. Za dobu své existence si Egmont vydobyl na českém a slovenském trhu pevnou pozici mezi mladými čtenáři. Důkazem tohoto tvrzení může být fakt, že za dvacet let svého působení vydalo nakladatelství přes 2600 knižních titulů a v současnosti vydává 27 titulů časopiseckých.

 knihygalatea.cz
Nakladatelství Galatea vzniklo v roce 2013 s cílem vydávat knižní tituly kvalitních světových autorů. Zaměřujeme se na různé literární žánry od historických románů a romancí, přes psychologická dramata až po napínavé thrillery s kvalitní zápletkou a nečekaným rozuzlením.

 Logo
Nakladatelství Omega se zabývá především vydáváním klasické české a světové literatury s novými obálkami. Nakladatelství vychází vstříc studentům, kteří potřebují klasickou četbu do školy. Proto se také snaží vyjít vstříc i cenové dostupnosti. Spektrum titulů se bude nadále rozšiřovat o další témata. Chystá se publikování překladů z angličtiny, francouzštiny, ruštiny, němčiny či španělštiny.
Brněnské nakladatelství Host, které v současnosti zaujímá nepřehlédnutelné místo na českém knižním trhu , má již letitou tradici. S jeho tituly se čtenáři setkávají už více než dvě desítky let. Jeho působnost a kořeny jsou spojeny se stejnojmenným časopisem, který v Brně v roce 1985 začal vycházet jako samizdatový sborník. Nakladatelství se svými zavedenými edičními řadami a autory patří k těm nejprestižnějším a nejúspěšnějším.

2 komentáře:

 1. Máš krásné spolupráce..:) *doplnění seznamu?* :) jinak máš moc hezký blog a i recenze jsou hezky strukturované..:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky za upozornění :)
   Seznam jsem doplnila, takže už si můžete všechny spolupráce prohlédnout :)

   Vymazat